آوات انرژی پارس

دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور (Diesel generator) ترکیبی از موتور احتراق داخلی با یک ژنراتور الکتریکی است که با مصرف گازوییل، انرژی الکتریکی را در ظرفیتهای مختلف تولید میکند.

دیزل ژنراتورها با کاربرد اضطراری به هنگام قطعی برق شبکه (Standby Power) ، به صورت پرایم و یا دائم کار  (Prime Power & Continuous Power) در پروژه های پیک سایی و یا مکانهای بدون برق مورد استفاده قرار میگیرند .

همچنین در برخی پروژه ها به منظور تامین کسری توان و یا افزایش قابلیت اطمینان شبکه ، دیزل ژنراتور به صورت پارالل با برق شبکه کاربرد دارد .

شرکت آوات انرژی پارس با بهره گیری از امکانات گسترده مهندسی و بازرگانی و همچنین بهره مندی از دانش و تجربه تیم مهندسی فروش و خدمات پس از فروش آموزش دیده در این شرکت توانسته است ، ضمن ایجاد ارتباط مستقیم و بدون واسطه با معتبر ترین برندهای تولید موتور و ژنراتور دنیا ، نسبت به تامین ،نصب ، راه اندازی و ارائه خدمات مهندسی و سوپروایزری انواع دیزل ژنراتور اورجینال تا ظرفیت 3750 KVA  برای مشتریان خود و سایر شرکتهای همکار در صنعت برق اقدام نماید .

دیزل ژنراتور تولید شرکت کامینز پاور

 

شرکت کامینز پاور جنریشن (Cummins Power Generation) یکی از شرکتهای اصلی هلدینگ بزرگ کامینز (Cummins)  آمریکا است که با قریب به یک قرن تجربه ، موفق ترین شرکت در زمینه کوپل تخصصی دیزل ژنراتور در ظرفیتهای  10KVA  الی 3750KVA  در سطح جهان می باشد .

دیزل ژنراتور های کامینز
دیزل ژنراتور کوپل آوات انرژی

کوپله آوات انرژی پارس

شرکت آوات انرژی پارس با هدف سفارشی سازی بر اساس نیاز مشتری و تولید داخلی ، با بهره گیری از دانش فنی بزرگ‌ترین تولید کننده دیزل ژنراتور در جهان ( Cummins Power Generation ) و تیم طراحی مهندسی و تولید آموزش دیده و مجرب, اقدام به تولید انواع دیزل ژنراتور در ظرفیت های 10kVA الی 2500kVA با استفاده از موتور های دیزل سوز Cummins ,Perkins, VOLVO Baudouin,FPT(IVECO) الترناتور های Stamford , Leroy-Somer ,Marelli, بر اساس بروزترین تکنولوژی واستاندارد ها تحت برند AVAT POWER GENERATION ( APG) نموده است.

×